yükleniyor

Full Seo Paketi

Orta Seviye Rekabet - E-ticaret
Ana sayfa ve kategoriler üzerine yoğunlaşılan bu çalışmamız da siteniz çift kademeli bir analiz sürecinden geçer.

Fiyat: 3499 TL.


SATIN AL!

E-Ticaret ve Orta Seviye Rekabeti Olan Sektörler

SEO paketleri arasında bulunan Full SEO paketimiz, Advanced Plus Paketimize göre biraz daha düşük bir çalışma içermektedir. Bu paketimizdeki amacımız, temeli oluşturulmuş projelerde rölantide bir çalışmayı sürdürmek ve yeni anahtar kelimeleri oyuna sürerek projemizde trafik artışı sağlamaktır. Yoğun bir çalışma gerektirmeyen web sitelerinde ilk 3 ay Advanced Plus ile oluşturduğumuz temeli, bu paketimiz ile sonuca ulaştırıyor ve anahtar kelimelerinizde kalıcılık sağlıyoruz. Tüm paketlerimizde olduğu gibi çalışmalarımızda, ana sayfa ve kategori sayfalarımızı optimize ederek, teknik analizlerimizi sürdürüyoruz. Teknik analizlerimiz sonrasında oluşturduğumuz raporumuzu tarafınıza iletiyoruz. Sitenizdeki düzenlemeleri yapmaya başladığınız andan itibaren, takıldığınız her konuda telefon ile yazılım ekibimizden destek alabilirsiniz. Yukarıda ki tabloda bahsettiğimiz paket detaylarımıza ek olarak, proje özeline inerek özel stratejiler oluşturmaktayız.


Full SEO paketimizi aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık olarak, hemen yukarıdaki tablodan satın alabilirsiniz. Online olarak satın aldığınız paketimiz ile ilgili en kısa süre içerisinde uzman ekibimiz tarafınıza ulaşarak yol haritamız hakkında bilgi vermektedir.


Full SEO Paketimizde Projeye Giriş

Diğer SEO paketlerimizde olduğu gibi çalışmalarımıza sizden aldığımız bilgiler ile başlıyoruz. Rakipleriniz, anahtar kelimeleriniz ve sitenizde yapılan önceki çalışmalar ile ilgili ön analizimizi tamamlıyoruz. Daha sonrasında detaylı bir analiz için uzman ekibimiz çalışmalarına başlıyor ve 5 iş günü içerisinde ilk ayın tüm analizlerini tamamlayarak raporumuzu tarafınıza ulaştırıyoruz. Takıldığınız her konuda, yazılım ekibimizden telefon ile destek alarak web sitenizdeki düzenlemeleri yapabiliyorsunuz. İlk ayın raporu sitemizde uygulandıktan hemen sonra, site dışı çalışmalarımızı hemen başlatıyoruz. Editör ekibimizin sektörünüz ile ilgili oluşturduğu, özgün içerikler doğrultusunda, web sitemizin popülerliğini artırıyoruz. Online SEO kontrol panelimizden, anlık olarak site dışı çalışmalarımızı takip edebildiğiniz gibi aylık KPI raporlarımız ile de sıralama takiplerimizi ve trafik artışlarımızı mail ile tarafınıza raporluyoruz.


Nasıl Bir Süreç Bizi Bekliyor?

Bu paketimiz temeli atılan projelerde, uzun vadeli bir çalışma için planlanmıştır. 3 ay başladığımız Advanced Plus paketimizden sonra +3 ay veya daha uzun bir çalışma planı ile yolumuza devam edebiliyoruz. Sitenizin durumuna veya sektörünüzün rekabetinize göre çalışma süremizi birlikte belirleyebiliyoruz. Rekabetin en yüksek olduğu sektörlerde sürekli bir çalışma gerekebiliyorken, orta veya düşük rekabetli sektörlerde, 3 ay veya 6 aylık çalışmalar yeterli gelebiliyor. İlk aydan itibaren sitenizdeki gelişimi sizde gözlemleyebileceğiniz gibi tarafınıza aylık ilerleme raporları iletmekteyiz.


SEO çalışması sürecinde etkileşimli bir iklimde olmamız, projenizin daha kısa sürede ayaklanmasına neden olmaktadır. Şunun altını çizmeliyiz ki hizliseo.com olarak bizler, danışmanınız olarak hizmet vermekteyiz. İletişimimiz ne kadar kuvvetli olursa, bizimde başarı oranımız o kadar artmaktadır.


Full SEO Paketinin Öne Çıkan Farkları

  • Telefon ile yazılım desteği
  • Eğitim dokümanları
  • Kademeli analiz
  • Orta seviye link inşası
  • Proje üzerinde özel strateji


Bu Paket ile Üst Sıralara Çıkacak Mıyım?

Bu paketimiz ile ele aldığımız projelerimizde, kademeli olarak analizlerimizi sürdürüyor ve kalıcılık elde ediyoruz. Bunun yanında takip ettiğimiz Google algoritma güncellemeleri üzerinden projelerimizi kontrol altına alıyoruz. Hiçbir zaman size hayaller sunan bir ajans olmadık. Sadece SEO hizmeti veren bir ajans olarak, 2008 yılından beri doğal bir çalışmayı benimsedik. Biz Google algoritmalarını kandırmaya çalışan değil, Google algoritmalarına yardım ederek, kaliteli web siteleri ortaya çıkarıyoruz. Sadece bu paket ile değil, tüm paketlerimiz sitenizin kazanması üzerine kurgulanmıştır. Paketlerimizde ki farklar, çalışma hacimlerimizde ki farklılıkları göstermektedir. Buda sonuca ulaşmadaki süremizi, doğal olarak değiştirmektedir.


Şunu da belirtmeliyiz ki aklınızdaki tüm karışıklıkları gidererek size uygun bir paket ile çalışma sunuyoruz. Detaylı bir anlatım ve aklınızdaki soruları gidermek adına bize ulaşmanız yeterli.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!