yükleniyor

Flex Seo Paketi

Düşük Rekabet
Aylık SEO çalışması isteyen müşterilerimiz için düzenlediğimiz bu paket ile siteniz için gelişmiş bir SEO paketi alabilir ve aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Fiyat: 1999 TL.


SATIN AL!

Düşük Rekabetli Sektörler ve Uzun Vadeli Devam Paketi

SEO Flex paketimiz en düşük hacimli çalışmayı içermektedir. Bu paketimizi yüksek rekabeti olan ve sürekli çalışma gereken projelerimizde, Advanced Plus ile sağladığımız ilerleme sonrasında sürekli bir çalışma olarak önermekteyiz. Bu çalışmadaki temel amacımız, alınan sonuçları korumak ve projelerde sürekli bir trafik artışı sağlamaktır. Devamlı siteniz ile ilgili çözüm üreten, geliştirmeler öneren, popüler kılan bir paket olarak Flex paketimizi düşünebilirsiniz. Her ay yoğun olarak analiz yapılmadan, gerekli durumlarda, gerekli analizler ve kontroller yapılarak çalışma devam etmektedir. Bu nedenle direkt olarak bu paketle başlamak yerine, devam çalışması olarak önerilmektedir. Bu paket öncesinde, sitemizi sağlam temeller üzerine alarak, kritik tüm eksikleri ve hataları belirlemek, daha sonrasında ise bu paketimiz ile çalışmalara devam etmek, bize başarı ve kalıcılık getirmektedir.


SEO Flex paketimiz, diğer paketlerimiz gibi ödeme esnekliği sağlamaktadır. Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere online satın alınabilmektedir. Online ödemeniz sonrasında, en kısa süre içerisinde uzman ekibimiz size ulaşarak, gerekli bilgileri paylaşmaktadır.


Flex Paketimizde Süreç Nasıl İlerliyor?

Bu paketimizde siteniz için uzun vadeli bir plan oluşturulmaktadır. Önceki kapsamlı çalışmada sitenin stratejisi ve temeli oluşturulduğu için bu paketimizde kademeli ve lokal analizler ile güncellik ve sıralama koruma çalışmaları yürütülmektedir. Aynı zamanda site dışı çalışmalarımıza da bu paketimizde düşük oranda da olsa devam edilmektedir. Diğer paketlerimizde olduğu gibi bu çalışmamızda da hiçbir zaman iletişimimizi yitirmeden, etkileşimli bir çalışma içerisinde oluyoruz.


Kademeli olarak yapılan analizlerimiz doğrultusunda, ortaya çıkan teknik raporlarımızı sizinle paylaşıyoruz. Raporumuz doğrultusunda, sitenizdeki düzenlemeleri yapmaya başlıyorsunuz. Full SEO paketimizde olduğu gibi her konuda yazılım ekibimizden telefon ile ücretsiz destek alabilmektesiniz. Genel anlamda sürecimiz ve amacımız; kullanıcı deneyimi, teknik hataların tespiti ve Google algoritmalarına uyumlu olarak, site dışı çalışmalarımızla da popülerliğimizi sağlamaktır.


SEO Flex Paketin Öne Çıkan Farkları


  • Telefon ile yazılım desteği
  • Eğitim dokümanları
  • Lokal analiz
  • Düşük link inşası
  • Uzun vadeli çalışma planı


Web Sitemin İhtiyacı Nedir? Bunu Nasıl Belirlerim?

Öncelikle sitenizin doğal ve doğru bir SEO çalışmasına ihtiyacı var. Bunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Yazılım firmanız size çalışır bir web sitesi sunmuş olabilir, ancak siteniz Google’da görünür olabilmesi için çalışır olması yeterli değildir. Günümüzde internetin kurallarını belirleyen hiç şüphesiz Google olmuştur. Google’ın kurallarına uyan bir web sitesi olabilmek için sizin önce kapsamlı bir çalışma, sonrasında ise bunu koruyan, destekleyen bir çalışmaya ihtiyacınız vardır. Flex paketimiz size yapılan kapsamlı SEO çalışması sonrasındaki kalıcılığı sağlamaktadır.


Bu Paket Bana Ne Kazandırır?

Flex paket size düzenli ve uzun vadeli bir çalışma ile sürekli bir trafik artışı kazandırır. Devamlı takip ve analiz ile sıralamalarda kalıcılık ve sürekli iyileşme elde edebilirsiniz. Proje sahiplerinde hiç ilerleme alamazsam gibi oluşan kaygıları gözlemlemekteyiz. Şunu söylemeliyiz ki etkileşimli ve iletişim halinde olduğumuz hiçbir projemizde ilerleme alamadığımız, fayda sağlamadığımız bir projemiz olmadı. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!