yükleniyor

Advanced Seo Paketi

Yüksek Rekabet - E-ticaret
Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarları stratejik olarak formülüze edilir.

Fiyat: 4999 TL.


SATIN AL!

E-Ticaret ve Rekabet Oranı Yüksek Sektörlerde Başlangıç Paketi

Advanced Plus SEO paketimiz, geniş kapsamlı bir çalışmayı içermektedir. Web siteniz için tüm analizlerin kapsamlı olarak yapıldığı bu paketimizde; ana sayfadan, kategori sayfalarınıza kadar detaylı bir optimizasyon uygulanmaktadır. İlk 3 ay yoğun bir çalışma içerisinde olunacağı ve tüm SEO kriterlerinin hızlı bir şekilde kontrol edilebilmesi adına, minimum ilk 3 ay tüm projelerimizde Advanced Plus SEO paketimizi önermekteyiz. Bu çalışmamız projeler üzerinde tam bir check-up içerdiğinden, hızlı bir sonuç almak ve sağlam bir zemin hazırlamak adına sitenizi güçlendiriyor. Bu süre ve süreçlerde izlediğimiz ana konumuz, Google algoritmalarına uyumlu, kullanıcıyı tanıyan ve popüler bir web sitesi olabilmek. Yukarıda ki tabloda listelediğimiz çalışma, aslında çalışma hacmimizin bir kısmı diyebiliriz. Yukarıda belirtmediğimiz ama siteler üzerinde özel olarak uyguladığımız farklı analizlerimiz ve çalışmalarımız olabilmektedir. Her web sitesinin kendine ve sektörüne özel çalışma yapılması gerektiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz.


Advanced Plus SEO paketimizi aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık olmak üzere hemen satın alabilirsiniz. Online ödeme ile gerçekleştirdiğiniz alımlarda, en kısa süre içerisinde uzman ekibimiz size ulaşarak yol haritamız hakkında bilgi vermektedir.


Advanced Plus SEO Paketimizde Projeye Giriş

Advanced Plus paketimizden kısaca bahsettik. Peki projeye nasıl başlıyoruz? Çalışmalarımıza sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ön analizler ile başlıyoruz. Sektör analizi, anahtar kelime analizi ve rakip analizi başta olmak üzere uzman ekibimiz ile projenizi masaya yatırıyoruz. Ön analizimizi tamamlandıktan sonra ekibimiz, siteniz özelindeki analizlerimizi de tamamlayarak teknik raporumuzu sizinle paylaşıyor. Bundan sonraki süreçte, raporumuz doğrultusunda, sitenizdeki düzenlemelere başlıyorsunuz. Aynı zamanda güçlü bir yazılım ekibine sahibiz. Rapor maddelerimizde çözemediğiniz konularda yazılım ekibimiz, uzak masaüstü veya telefon ile destek sağlamaktadır. Advanced Plus paketimizde uzak masaüstü ile aldığınız yazılım desteği ücretsiz verilmektedir.


Süreç Nasıl İlerliyor?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu paketimiz ile minimum 3 ay projeye giriş yapıyoruz. 3 ayda ne oluyor? Tabi ki 3 ay harikalar yaratabilmemiz için yeterli bir süre değil ancak hiç merak etmeyin projelerimizin %90’nında ilk 3 ay muhakkak trafik artışı ve kelimelerimizde ilerleme almaktayız. Yeter ki sitenize zaman ayırın ve birlikte etkileşimli bir çalışma içerisinde olalım.


İlk teknik raporumuz doğrultusunda site içi optimizasyonumuzun ilk adımını atıyoruz. Devamında site dışı çalışmalarımızı sürdürerek, sitemizin popülerliğini artırıyoruz. Tüm paketlerimizde standart olarak sunduğumuz online SEO panelimiz ile anlık olarak site dışı çalışmalarımızı takip edebiliyorsunuz. Panelimiz dışında ise her ay anahtar kelime takiplerimizi, yeni anahtar kelimelerimizi ve trafik artışlarımızı tarafınıza raporluyoruz.


İlk 3 aylık periyot, bize ilerleyen aylarda hangi paket ile devam edeceğimizin sinyallerini veriyor olacak. Daha sonraki aylarda, sitemizin temelini öncesinde hazırladığımız için rölantide bir çalışma sürdürebiliyoruz. Genellikle Full SEO veya Flex paketlerimizle çalışmalarımızı devam ettiriyor, aldığımız sonuçları daha da kalıcı hale getiriyoruz.


Advanced Plus Paketin Öne Çıkan Farkları


  • Uzak masaüstü ile yazılım desteği
  • Birebir uzman desteği
  • İçerik ve metin oluşturma eğitimi
  • Kapsamlı analiz
  • Kapsamlı link inşası
  • Proje üzerinde özel strateji


Web Sitem Şuanda Ne Durumda?

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki sitenizi tasarlayan yazılımcı arkadaşlarımızın görevi sitenizi çalışır halde size teslim etmektir. Bundan sorasındaki Google uyumluluğu veya optimizasyonu bizim işimiz. Bu nedenle her ne kadar profesyonel bir yazılım firmasından sitenizi teslim alsanız da siteniz şuanda sadece çalışır durumda. Kullanıcı ile buluşabilmesi için doğru bir optimizasyon ile biran önce yola koyulmanız gerekmektedir. Sizin için geçen her süre kaybedilen yeni bir müşteri anlamına geliyor.


Bu Paket ile Web Sitem Nerede Olacak?

Kuracağımız güçlü SEO alt yapısı ile web siteniz ve Google arasında bir köprü oluyoruz. 2008 yılından beri ajans olarak edindiğimiz tüm bilgi ve tecrübemizi siteniz üzerinde uyguluyoruz. 3 ay gibi kısa bir sürede sitemizi sağlam bir temel üzerine alarak, sizi oyuna sokuyoruz. Bu size trafik artışı ve sıralamalarda ilerleme getiriyor.


Kurumsal, kaliteli, kazandıran, sitenize %100 faydalı ve profesyonel ellerden yapılan bir çalışma sizi bekliyor.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!